VIP-РОЗМІЩЕННЯ
Каталог автосервісів vse-sto.com.ua пропонує вам багато додаткових можливостей, котрі допоможуть еффективно просувати автосервіс в інтернеті. Переходьте на VIP і отримуйте ще більше клієнтів вже сьогодні!
VIP
x16 відвідувань
автосервісу
ТОП у загальному списку
ТОП-15
ТОП у розділах
до 10
ТОП по автобрендам
до 5
Завантаження 10 фото
Особлива позначка на мапі
850 грн.
/ 30 днів
VIP PLUS
x32 відвідувань
автосервісу
ТОП у загальному списку
ТОП-3
ТОП у розділах
необмежено
ТОП по автобрендам
необмежено
Завантаження 10 фото
Особлива позначка на мапі
Детальная статистика
1750 грн.
/ 30 днів

ТОП у загальному списку

Хорошому автосервісу або автомийці найчастіше не просто просуватися серед менш якісних, але більш «розкручених» сервісів. Перемістіть свій автосервіс у ТОП-списку та отримуйте більше клієнтів вже сьогодні!

Особлива позначка на мапі

Близько 60% відвідувачів каталогу vse-sto.com.ua шукають сервіс через карту. На карті відображаються лише 250 перших сервісів. Стати більш помітним на мапі, щоб отримати більше клієнтів

Завантаження 10 фото

Додавайте фото готових робіт, до та після, а також покажіть наскільки сучасні та чисті ваші автосервіси! Всі автосервіси можуть додавати до 2 фото. З послугою VIP ви зможете додавати до 10 фото

Детальная статистика

Ви можете отримати детальну статистику сторінки вашого автосервісу. Аналізуйте еффективність ваших оголошень. Функція доступна у тарифі VIP PLUS

ТОП у розділах та автобрендах

Оберіть роботи на яких спеціалізується ваш автосервіс та підніміть ваше оголошення у ТОП. Також у укажіть на які автобренди ви ремонтуєте шоб зробити рекламу максимально цільовою
ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ? - НАПИШІТЬ НАМ
ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Я сплатив, коли активується VIP?

Усі активації VIP-розміщення відбуваються у ручному режимі. Регламент - протягом 24 годин після оплати, але в робочий час зазвичай швидше, через 10-30 хвилин після оплати.

Як я дізнаюся, що у мене закінчується VIP?

За 3 дні до кінця розміщення на пошту, яку ви вказали при замовленні, надходять повідомлення про закінчення періоду VIP-розміщення. Своєчасна оплата дозволить зберегти за вами позицію, що раніше займається, у списку автосервісів у каталозі.

Як продовжити послугу VIP-розміщення?

Просто замовте VIP-розміщення повторно на цій сторінці. Посилання на цю сторінку знаходиться на сторінці вашого автосервісу або в повідомленні на пошті, вказаній при замовленні послуги.

На якому місці буде мій автосервіс у списку при замовленні VIP?

При оплаті тарифу "VIP" ваш автосервіс буде входити в перші 15 автосервісів зі списку. За тарифом "VIP PLUS" ваш автосервіс гарантовано буде закріплений у ТОП-5 списку.

Як відбувається сортування автосервісів у каталозі?

Перші 15 позицій списку займають автосервіси з VIP-розміщенням, їхній порядок у списку формується виходячи з дати оплати розміщення. Наприклад, автосервіс №1 оплатив VIP і переходить на першу позицію, автосервіс №2 оплатив розміщення пізніше автосервісу 1 і переходить на другу позицію. Автосервіс №1 перебуватиме на першій позиції поки оплачуватиме VIP, якщо автосервіс №1 не оплатить VIP, на його місце стане автосервіс №2.
Все СТО © 2022. Усі права захищені